Jak na péči o naši pleť?


Péče o naši pleť je velmi důležitá. Někdo namítá, že i když se o pleť stará maximálně tak, že si ji opláchne čistou vodou, má přesto dokonalou pleť. Ale věk je neúprosný, a zanedbaná péče o pleť se vám s věkem vymstí. Například dřívější tvorbou vrásek nebo výskytem nějakého problému. Péče o pleť nemusí být přitom drahá. Měla by zahrnovat hlavně pravidelnost. K ničemu vám nebude, když se budete o vaši pleť starat jeden den v týdnu. Dobrá péče je důležitá každý den, vlastně ještě víc. Ráno i večer. Ráno používáte trochu jinou rutinu, než večer, ale základ je stejný. Čištění a hydratace. A ráno by samozřejmě měla následovat ještě ochrana před sluncem v podobě SPF.

krém

Mimo péče o pleť byste měli ještě brát doplňky stravy, které vám pomůžou k tomu, aby byla vaše pleť dokonalá. Například kyselina listová, omega 3 mastné kyseliny, zinek nebo kolagen. K péči o pleť vám postačí i výrobky z drogerie. Stačí si jen číst pořádně složení. Kosmetika by neměla obsahovat zbytečné složky a zbytečné parfumace, či látky, které by mohli dráždit vaši pleť. I když nemáte citlivou pleť, některé látky jí nemusí dělat vůbec dobře. Kosmetiku vhodnou na odličování a celkovou péči můžete tedy sehnat i za pár korun. Skvělá https://www.skvelamama.cz/ je například korejská kosmetika. Je cenově dostupnější, než high end značky, které se dají sehnat zde v parfumériích, a přitom mají vynikající výsledky.

skincare

Korejky si potrpí na špičkovou péči o svou pleť. Už malé holčičky jsou vedeny k tomu, že se musí o pleť dobře starat. Kosmetika je zaměřena hlavně na přírodní, ale vysoce účinné látky. Dnes už jde korejská kosmetika velmi dobře sehnat i u nás, zatímco dříve nebyla dostupná a musela se objednávat přímo na korejských e-shopech. Dnes už ji nabízí spousta českých e-shopů, takže je dostupnější, než kdy dříve. V poměru cena a kvalita se jedná o bezkonkurenční kosmetiku.