Jiný design bez škrábance


Když začínaly být mobilní telefony postupně dostupné pro každého, existovalo více výrobců telefonů než dnes. Telefony byly odolné a zpravidla jím ani pár na zem příliš neublížil. I když byly kryty vyrobeny z plastu, ten telefon něco vydržel a člověk se nemusel bát že si mobil zničí, jakmile spadl na zem nebo vypadl z kapsy. Problém byl ale v designu, ten nebyl nic moc. Lidé to přecházeli tak, že si kupovali barevné kryty které si sami vyměnili doma. Stačilo vycáknout zadní kryt a přední šel sundat jednoduše, a namísto původního krytu jste si dali nový. Celý proces zabral sotva minutu. Obchody nabízely pestrobarevné kryty, díky kterým byly mobily designovým skvostem.

telefon iphone

V dnešní době existují sice hezčí telefony, ale jejich jednoduchý vzhled může též omrzet. Oproti starším telefonům jsou ty dnešní dotykové náchylné na poškození, a není se čemu divit, že servisy mívají plno. Starší i novější iPhony toho moc nevydrží. Ať už jsou vyráběny ze skla nebo plastu, všechny modely trpí na škrábance. I přesto je stále spousta lidí nosí jen tak. Pokud máte jakýkoliv dotykový telefon, hned po vytažení z krabice byste ho měli opatřit tvrzeným sklem – pozor, neplést s folií, ta sklo ochrání jen před škrábanci, ale ne před poškozením například při pádu.

obaly na telefon

Telefony byste měli nosit v obalu nebo pouzdru, záleží co vám bude vyhovovat víc. I když máte starší iPhone, nenoste jej jen tak, následná oprava může být dražší než nový telefon. Vyberte si z velké nabídky a pořiďte si obal na iphone 11 pro, který telefonu dodá nejen jiný design, ale především díky němu bude mobil pevnější a v bezpečí.

I když se to nezdá, i pád z menší výšky může telefon nenávratně poškodit. Poškodí se nejen displej, který je opravdu nákladnou položkou, ale dojde k poničení vnitřních částí telefonu, jako je například základová deska.