Pořiďte si stroj na výrobu vzduchových polštářků


Představte si situaci, že zakládáte e-shop, který se bude zabývat prodejem zdravé výživy. Budete nabízet velmi pestrý sortiment trvanlivých i čerstvých potravin, s možností osobního odběru, ale i přepravy na zákaznickou adresu. Zpočátku, než se činnost rozjede a získáte potřebnou klientelu, můžete odesílat jen tucet kartonových krabic se zbožím během týdne, ale za pár měsíců se může stát, že ten tucet budete balit každý den. Den co den dvanáct kartonových krabic a do každé z nich nejen ořechy, sušené ovoce, mouku, potravinové doplňky a ovocné džusy, ale i výplňový materiál.

kartonové krabice

Poměrně často se tu využívá bublinková fólie, s tou lze zabalit takřka vše, ale pokud budou krabice výrazně větší, než objem zboží, bude nutné ten prázdný prostor něčím vyplnit. A zde se nabízí stroj na výrobu vzduchových polštářků.

Soustava polštářků dokáže zcela bez problémů udržet krabici v pevném stavu tak, jak byla zabalena, vzduch v polštářcích nelze jen tak lehce vytlačit, museli byste vyvinout enormní tlak, aby se krabice zdeformovala, což je při přepravě nákladu v transportních dodávkách prakticky vyloučeno. Polštářky lze samozřejmě snadno propíchnout, ale s tím se počítá až u zákazníka, který si zboží doma vybalí.

papírový karton

Tento způsob balení balíků je velmi rychlý a efektivní, nafouknete si potřebný počet polštářků za pár sekund, vložíte je do krabice, tu přelepíte lepicí páskou s odvíječem, máte hotovo. Žádné dlouhé zdržování s balením, niž byste byli nuceni někde shánět staré hadry, noviny a časopisy.

Další podstatnou výhodou vzduchových polštářků je jejich velmi nízká hmotnost, krabice tím pádem nebude tak těžká, což bývá případ jiných výplňových materiálů, například kartonové vlny. Toto řešení je také ekologičtější, protože stlačený vzduch není pro přírodu žádnou zátěží, a spotřeba plastu na výrobu polštářkové fólie je minimální.