Vybíráte si dům?


V dnešní době se vyrojila spousta firem, které nabízí stavbu domů na klíč. Můžete si u nich vybrat dům který se vám líbí a čekat až vám ho firma dodá. Problém je, že mnoho z nich jen vybere peníze a dům nikdy nedokončí. Takových firem opravdu není málo a tak značná část lidí raději uvažuje o stavbě svépomocí. Jenže ta není pro každého a kdo má málo času nebo nemá odpovídající zdravotní stav, může pro něj být stavba domu svépomocí nereálná.

My stavíme svoje typové projekty jako zděné domy nebo jako dřevostavby – můžete se podívat na náš web, kde uvidíte všechny naše projekty. Nabízíme zejména přízemní bungalovy, ale najdete toho u nás víc než dost. A pokud vás zajímá proč si vybrat rovnou nás, podívejte i na recenze od ostatních klientů. Ti vám potvrdí, že stavíme domy nejen v kvalitě jakou slibujeme, ale především dodáváme domy v termínu, který jsme slíbili.

peníze bydlení

Chcete také bydlet v moderní novostavbě? Podívejte se na některý náš bungalov – nabídka od nejdražších Enerdomy lze pohodlně filtrovat, takže díky tomu uvidíte nejdražší domy jako první. Nastavit filtrování našich domů si můžete i od nejlevnějších. Vyberte si dům který vám bude vyhovovat nejvíc a čekejte na to až vám ho postavíme.

moderní bungalov

Samotné stavbě předchází nejen nákup stavebního pozemku, ale i výběr domu a hlavně vyřízení stavebního povolení. To pro vás můžeme zařídit. Jestli chcete bydlet co nejdříve a nechcete řešit s úřadem nic osobně, přenechte vyřizování podkladů pro stavbu pro nás.

Proč stavět s námi? Kromě moderních novostaveb vám dodáme domy, které jsou vybaveny moderními technologiemi. Najdete v nich solární panely a tepelné čerpadlo, díky čemuž ušetříte za vytápění i za elektřinu. Když už si necháte postavit dům, vyberte si moderní dům, který vám usnadní život ohledně spotřeby – i vás potěší když budete platit méně než doposud.