Jak docílit prodloužení erekce i bez Viagry


Dopřejte si přírodní léčbu stresu – o stresu je dobře známo, že ničí náš život, a postará se o rychlé stárnutí a předčasnou smrt. Je to nelítostný zabiják a podle toho k němu také musíme přistupovat – jestliže vás stres bere pod krkem a dusí, je třeba jej nemilosrdně zlikvidovat, žádný takový parazit nemá výsadní právo vám brát život, a naopak vy máte právo se stresem zatočit po svém. Musíte na něj ale jít chytře, v první řadě se snažte stresovým podnětům vyhýbat, a pokud se přece jen nějaký objeví, vypomáhejte si adaptogenními bylinkami. Je to například Ženšen nebo Kotvičník zemní Tribulus terrestris. Adaptogeny snižují hladinu stresových hormonů a naopak pomáhají tvořit testosteron, který má zásadní vliv na prodloužení erekce erectmax.cz.

partneři v přírodě

Milujte se přirozeně – současná západní civilizace se příliš odklonila od skutečné přirozenosti lidství, tedy lidského života, a namísto vhodného chování a přístupu k erotice a sexu se mnoho sexuálních praktik zvrhává do problematických situací. Přispívá k tomu například tetování a piercing a významnou měrou také sledování televize a dramatická hudební produkce na pozadí při sexu, alkohol, nevhodné potraviny a dokonce i drogy. Jestliže s tím vším dokážete zatočit, posílíte výrazně tvorbu testosteronu, ale na něco byste přece jen mohli zapomenout, a sice na parfémy.

milenecký vztah

Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, že parfém odvádí pozornost od vnímání přirozeného tělesného pachu, který slouží jako identifikátor vhodnosti partnera pro plození zdravých dětí. Podle vůně potu se dobře rozpozná, zda je dotyčný protějšek vhodný „k páření“, tedy k sexuálnímu spojení, a bohužel se toto nejen podceňuje, ale někdy dokonce označuje za fetišismus. Muži, které vzrušuje ženský pot v podpaží či na chodidlech, jsou považováni za fetišisty, přitom je to zcela správný postup, jak se vyhnout incestu a nevhodným vztahům, z nichž se mohou zrodit děti s vývojovými vadami a defekty.