Jak vtisknout vaší oslavě zajímavý ráz


Chystáte oslavu kulatých narozenin a chtěli byste na ni pozvat větší počet hostů, například příbuzné a kolegy z práce nebo spolužáky? A máte možnost ji uspořádat i jinde, než v místě bydliště? Takovéto akce mohou mít zajímavý průběh a mohou se stát nezapomenutelnými po zbytek života. Stačí jen vědět, jak je zorganizovat, a hlavně kde.

Pronájem horské chaty – hory poskytují mnoho výhod pro jakoukoli akci sportovního nebo rekreačního charakteru. Poslouží i v případě pronájmu horské chalupy, kterou si zajistíte v předstihu pro soukromou akci. Chatu si pronajmete na více dnů celou pro sebe, abyste tu měli patřičné soukromí, a se svolením pronajímatele vztyčíte na přilehlém pozemku párty stan. Stanová konstrukce je ideálním přístřeškem pro pořádání oslavy z toho důvodu, že lze být venku na čerstvém vzduchu, kde je také více energie z okolního prostředí, a odkud máte krásný výhled do krajiny.

stanová konstrukce

Výhled do údolí a na okolní horské vrcholky patří k nejpůsobivějším na lidskou mysl a dokáže se mu vyrovnat snad jen moře. Pod stanovou konstrukcí po zajištění pronájmu party stanu budete mít umístěné stoly s občerstvením a na co byste neměli zapomenout, je doprovodný program.

horská chata

V horách se samozřejmě dá vyrážet na turistické výšlapy, ale máme pro vás jeden tip, jak krátit volné chvíle za slunečného počasí. Pořiďte si buď rádiem řízený model letadla, anebo házecí kluzák, a využijte tamního prostředí kopcovitého terénu k nevšední zábavě. Za větrného počasí se tu bude dobře dařit i létajícím drakům a aby vaše oslava získala na zajímavosti, nakupte alespoň padesát nafukovacích balónků, které naplníte héliem z tlakové láhve. Balónky i helium lze pořídit ve specializovaných e-shopech.

A budete-li trávit více času pod střechou párty stanu nebo v chalupě, mohou se vám tu hodit i společenské hry – karetní a deskové, a některé nestárnoucí, k nimž vám stačí pouze čtverečkovaný papír a propiska, například piškvorky nebo námořní bitva.