Kvalitní trička na tábory


Každý z vás, kdo jezdil na tábory, tak určitě dobře ví, že si každým rokem domů odvezl tričko s táborovým logem daného ročníku. Tyto trička se často batikovali a udělali jste tak dětem velkou radost a zároveň je batikováním zabavily. Samozřejmostí je, že tyto trička nesly vzpomínku na daný tábor a každý ho využíval jen do té doby, než z něho vyrost. Ovšem tábor, bez táborového trička by stál za prd. Pokud jako nějaký spolek, nebo klub zařizujete tábor na letošní rok, tak nezapomeňte na trička s potiskem. Rozhodně budou děti nadšení a budou mít radost, že si s tábora krom vzpomínek odvážejí i pěkné tričko.

firemní trička

Podobné, jako je tábor, mají význam firemní trička promodarky.cz. Firemní trička se však oproti těm táborovým liší, a to tím, že tyto trička jsou využívaná hlavně v práci. Velkou roli hrají v podnikách, jako jsou prodejny oblečení, potravin a mnoho veřejných míst, kam si jde zákazník nakoupit. Firemní trička totiž mají jednu suprovou vlastnost, a to je ta, že při vstupu do obchodu ihned rozlišíte, zda se jedná o zaměstnance nebo návštěvníka. Díky tomu, že na tričkách budete mít logo firmy nebo název, tak můžete ihned poznat osobu, která vám může s vaším nákupem poradit. Všechny firemní trička mají navíc stejnou barvu a tak ihned víte, koho poprosit o pomoc. Zákazníci tak nemusí chodit obchodem v slzách v očích a ihned mohou oslovit zaměstnance. Navíc je mohou vaši zaměstnanci nosit i ve všedním životě.

firemní trička

Kreativní jsou také trička na jednorázovou akci. Pokud slavíte kamarádovi kulaté narozeniny nebo jen jedete jako parta na hory, tak si můžete udělat vtipná trička. Často si je dělají vodáci, kteří jezdí sjíždět vodu. Jedná se o velice vtipný a zábavný nápad, který nadchne všechny zúčastněné a také ostatní, co je uvidí. Trička na party a na jednorázové akce jsou tak velkou zábavou a rozhodně nesmí chybět.