Na dovolenou do svého


Jen málokdo si umí představit letní dovolenou bez odjezdu do zahraničí. Pro spoustu lidí je ta pravá dovolená jedině u moře. Zarezervovat si dovolenou je potřeba už během zimy, protože s tím jak se blíží léto, se zaplňují kapacity cestovních kanceláří. Mnozí lidí vyráží na dovolenou sami, protože chtějí jet autem a poznat třeba více míst v rámci jednoho týdne. I to je možné, a v takovém případě je opravdu lepší si dovolenou naplánovat po svém.

pláž moře

Jestli patříte mezi milovníky Chorvatska a jste tu jako doma, možná si už delší dobu pohráváte s myšlenkou, že byste se sem přestěhovali natrvalo, a nebo alespoň na část roku. V takovém případě je dobré si projít reality v Chorvatsku na prodej, abyste si zavčas stihli koupit vhodné bydlení. Ideální a velice populární jsou apartmány, které obsahují všechno co potřebujete pro pohodlný život u moře. Jsou vybaveny klimatizací, venkovními žaluziemi, a kousek od apartmánu budete mít svoje parkovací místo.

Spousta lidí využívá apartmány jako investiční koupi menšího bytu k pronájmu. Není špatné investovat peníze do nemovitosti, a tu potom pronajímat. Dělá to tak spousta lidí po celém světě, a je to stále velice oblíbený způsob jak si vydělat peníze každý měsíc. Pokud byste v Chorvatsku žili například jen půl roku a půl roku tady, proč na dobu, kdy budete v ČR, nepronajmout svůj byt někomu jinému?

chorvatsko dubrovnik

Pasivní příjem je to nejlepší co si můžete vybudovat. Pokud budete nemovitost pronajímat, budete za to mít měsíčně peníze navíc. Pokud by vám totiž vypadl váš hlavní příjem ze zaměstnání nebo z podnikání, pasivní příjem z nájmu ho alespoň z části pokryje. A právě proto jsou nájemní byty tak oblíbenou investicí mezi obyčejnými, i mezi bohatými lidmi. Vložte svoje peníze tam kde to má smysl a kupte si investiční byt pár minut pěšky od moře. Jednejte ale rychle, pro velký zájem bývá často nabídka omezená.