Jděte na to chytře


Střední školu si vybírají lidé, kteří většinou neřeší žádné problémy, a netuší kam by chtěli směřovat. Většina dětí na základních školách má samozřejmě od rodičů vštěpováno že se musí dobře učit a mít nejlépe vysokou školu, aby se jednou měly dobře. Jenže v posledních letech vidíme, že se mají dobře především lidé s výučním listem. Je samozřejmě jasné, že musí jít o žádaný obor mezi veřejností, protože jedině dostatek zakázek znamená, že bude mít řemeslník dost práce a tedy i peněz.

počítač programování

Mít vysokou školu není nutně nezbytné k tomu, aby člověk vydělával dostatek peněz a neživořil na hranici chudoby. Jenže ve 14 letech člověk málokdy ví, co by chtěl v životě dělat. Je proto těžké zvolit si střední školu, která člověku k něčemu bude. Ideální je střední zdravotnická škola po budoucí zdravotní sestry, a nebo školy se strojírenským zaměřením. Pokud jste si jistí, že půjdete na vysokou, je pro vás ideální i gymnázium.

Nechcete na vysokou?
Pokud jste se rozhodli že vaše kroky na vysokou školu nemíří, je dobré vědět co dál. Ideální příležitostí může být kurz IT, který si můžete udělat prezenčně i v pohodlí vašeho domova – online. Kurzy probíhají nejen od rána, ale i ve večerních hodinách. Jestli vás alespoň trochu zajímají informační technologie a zaujala vás možnost vydělávat dostatek financí, započte se na některý z kurzů, které pravidelně otevíráme.

web online

Učíme svoje žáky vytvářet aplikace, spravovat je, pracovat s daty, zkrátka nabízíme komplexní vzdělání v IT světě. Kurzy jsou sice poměrně nákladné, ale v současné době probíhá předvánoční akce a kurzy jsou k dostání za ještě lepší ceny. Také si můžete zažádat Úřad práce o uhrazení alespoň části kurzovného. Neztrácejte svůj drahocenný čas zkoušena studia, které vás nebaví. Pokud chcete dělat něco smysluplného, pojede programovat. Je to snazší než si myslíte.