Náš výběr


Chcete být originální? Nechcete se plácat v tom, že jste nekoupili originální dárek na narozeniny, svátek nebo výročí? Kouří vaše přítelkyně elektronické cigarety a vy byste jí chtěl dopřát něco o level výše? Zkuste to s elektronickou cigaretou uwell caliburn, která je výkonná.. Je snad nejprodávanější elektronickou cigaretou, co tu máme. Můžete se podívat na našem e-shopu. Teď prostě elektronické cigarety frčí a pomalu nahrazují ty klasické. A to je dobře.

S

Narozdíl od klasických cigaret ty elektronické nesmrdí a nejsou obtěžujícím prvkem pro okolí. Kdokoliv, kdo má elektronickou cigaretu, je dnes považovaný za trendy a že jde s dobou. Naopak není žádná ostuda, když kouříme místo klasických cigaret ty elektronické. Troufám si říct, že ty elektronické mají i mnohem menší dopad na naše zdraví. Elektronickou cigaretu máme tedy zvolenou. Teď už jen zbývá vybrat přítelkyni nějaké příchutě. Záleží na tom, jaký typ příchutí má ráda – jestli výrazné a kořeněné, nebo spíše jemné. Nic ale nezkazíte, když vyberete od každé příchutí nějakou. Nemusíte se bát, že by vaše přítelkyně byla naštvaná. Každá naše příchuť je originální a speciální.

S

Doporučovali bychom vám zvolit příchuť Kiwi & Jahoda, Mango, mátu a lesní ovoce, které jsou teď těmi nejprodávanějšími a máme z toho obrovskou radost. Máme za to, že každý si na našem e-shopu vybere. Každý si najde to svoje. A o tom to je. Jsme rádi, že máme tolik zákazníků a neskutečně si vážíme vaší podpory. Jsme tu pro vás pořád. Na našich webových stránkách máme všechny informace jak o naší práci, tak jak fungujeme. Pokud něco hledáte a nenašli jste to, vůbec to nevadí. Můžete nám totiž napsat buď přes mail, nebo přes naši online podporu, která je vám neustále k dispozici. Doufáme, že budete rádi nakupovat u nás a stanete se naším zákazníkem.