Skvělý dárek na Vánoce


Za chvíli budou Vánoce, ještě pár dnů a bude to. Lidé už kupují vánoční výzdobu, stromečky (ať už umělé, nebo živé), pečou cukroví několika druhů. Všichni se těší na to, až přijde ten den a bude 24. prosince večer. Nejvíce se na Vánoce vždycky asi těší děti, které čekají, co jim Ježíšek nadělí pod stromeček. Já osobně Vánoce miluju, je to čas, který mám hrozně moc ráda. Ne kvůli dárkům, ale společnému času s rodinou, který spolu strávíme. Vždycky si zapnu vánoční koledy, poslouchám a zpívám.

m

Tradicí u nás je na každé Vánoce udělat smaženého kapra, řízky s bramborovým salátem a k tomu jablkový salát. Dělám jej tak, že nastrouhám najemno jablíčka, posypu skořicí (neumím si představit jablkový salát bez skořice) a případně dochutím cukrem. I moje dcera má ráda jablkový salát. Pořád ho spolu jíme, ať už jsou Vánoce, nebo ne. A tak mě napadá, máte už koupené dárky na Vánoce? Pokud ne, mohla bych vám dát pár tipů, co pro své milované můžete vybrat za vánoční dárky.

První tip: Ovoce a ořechy v čokoládě darka-shop.cz

Pokud máte v rodině někoho, kdo přímo zbožňuje ovoce a ořechy, tento dárek pod stromeček pro něj bude jako stvořený. Ovoce a ořechy v čokoládě jsou něco, co se nejen skvěle hodí pod vánoční stromeček, ale taky to výborně chutná. Určitě neváhejte koupit alespoň pár balení a zabalte je do dárkového balícího papíru. Výběrem tohoto dárku rozhodně nic nezkazíte.

m

Druhý tip: Hračky pro děti

Pokud máte děti, je to jasné. Já dceři letos pod stromeček budu dávat hračky, které ji už můžou něco naučit, protože za půl roku oslaví své druhé narozeniny. Chci, aby se rozvíjela. Dám jí proto dárky ve stylu házení tvarů do krabičky, přemýšlivé hry a podobně. Na Vánoce se letos opravdu těším. Těším se každý rok, ale tento ještě více, protože dcera už Vánoce bude vnímat a podobně. Taky to tak určitě máte s malými dětmi.