Nejlepší zimní dovolená u moře


SouÄasná zima je opravdu hodnÄ› silná a nÄ›kde se jedná o snÄ›hovou kalamitu. Teploty mrazivé a my jsme nachlazení. NicménÄ› pokud zrovna neholdujeme zimním radovánkám a milujeme proslunÄ›né pláže, teplé moÅ™e a opalování, máme možnost si odletÄ›t za teplem. Krom toho ceny zájezdů jsou mnohem levnÄ›jší než v letní sezónÄ› a konec konců budeme mít na plážích vÄ›tší klídek, jelikož se nebudeme setkávat s tolika turisty. Kam bychom mohli zajet? UrÄitÄ› se nabízejí Kanárské ostrovy. Nejsou od nás tak daleko a z VídnÄ› let trvá asi 5 hodin. PrůmÄ›rná roÄní teplota je 23°C a je zde 300 sluneÄních dnů. No není to nádhera? Láká vás užít si Vánoce Äi silvestra krásnÄ› v plavkách na pláži?

moře

Služby a resorty zde zcela fungují a výhodou je, že pláže jsou v zimÄ› prázdné. Můžete si zde užít zimní karneval anebo pozorovat noÄní nebe. Další oblíbenou destinací v zimÄ› jsou například Maledivy. U nás je touto dobou zima, ale na Maledivách je nádherné teplo. Kdo by se v tomto pozemském ráji nechtÄ›l ohřát a užít si ho? DoporuÄuje se, že nejlepší Äas je zde od prosince do dubna. Vlhkost vzduchu není tak vysoká a není zde tolik srážek. Takže příjemný vánek, nádherné a průzraÄné moÅ™e. Tak co? Chcete nÄ›co bližšího? Tak zkuste Turecko. Tak sice Turecko není tak moc teplé jako pÅ™edeÅ¡lé destinace, ale v prosinci je zde teplota 19°C.

pláž

V podstatě není horko, ale u moře se dá vykoupat. Nicméně Turecko je krásné, a i tak se zde ohřejete. V zimě také za dovolenou v Tureckou zaplatíte nejnižší cenu. Nicméně v Turecku můžete využít lázně, kryté bazény a cestovat si zde. Tak Turecko nezní tak špatně, nemyslíte? V zimě je pěkný také Egypt. Země dávných faraónů. V7hodou zimního Egypta je, že zde není tolik turistů, více si můžete užít památek, ale také se zde i vykoupete u moře. Prostě zde není v zimě tolik vedro, ale jsou zde příjemné teploty. V zimě se v Egyptě denní teploty pohybují od 20°C to 28°C. To nezní zase tak špatně. Tak kam pojedeme?