Nový systém


Když je všechno poházené bez ladu a skladu, nejenže se v tom člověk nevyzná, ale ještě mu může něco spadnou na hlavu nebo nohu. Určitě to znáte, nebo jste to již někde viděli. Nacpané bedničky hodně přes okraj, na nich další a další, až se člověk divil, jak to vůbec na sobě drží. Nu, v hodně případech nedrží a je z toho pak dole na podlaze maglajs. Proto je dobré mít určité zásady a pravidla a bezpodmínečně je dodržovat. Také možná vyházet staré polorozbité bedny a pořídit nové přepravní kontejnery, jak se jim nyní říká.

Těch je samozřejmě více typů, ale jen jedny jsou prostě nejlepší a shledáte se s nimi všude na světě. Od Afriky počínaje, tak ve Švédsku konče. Tyto jsou navíc připraveny na automatizované systémy a samozřejmě, ten bude plně digitální. To vše je zváno jako miniload systém a nebude trvat dlouho, bude v každém menším skladu, obchůdku, prostě bude naprosto všude.

moderní sklad

Právě do tohoto systému zapadají již zmíněné kontejnery. Ty jsou samozřejmě stohovatelné a mají certifikát na přepravu a skladování potravin. Takže v nich mohou být brambory stejně jako jablíčka. Přepravky jsou totiž vzdušné, a tak nehrozí, že by se zboží v něm zkazilo. Může být skladováno delší dobu. Samozřejmě, že zase ne přehnaně dlouhou, to je pochopitelné.

přepravky na pivo

Celý miniload systém Schoellerallibert je moderní a dá se rychle zvládnout. Orientace je snadná a každý pak ví, kde a co je. A nemusí být přímo při přejímce, ani výdeji. Snad jen kontrola všeho je na lidském faktoru, ale systém jako takový by měl být naprosto bezproblémový. Je docela dobře možné, že jste se s tím ještě nesetkali, což je s podivem. Ale dá se to poměrně snadno napravit. Jistě jste si všimli, že je celý text článku jednobarevný. To, co je jinou barvou je takzvaný odkaz, nebo také link. Na tento odkaz je třeba kliknout, a tak se dostanete na stránky tohoto zajímavého projektu.