Roztomilé štěně


Také jste velcí milovníci psů anebo celkově zvířat? Abych se přiznala, tak já jsem vždycky chtěla mít doma nějakého psa, ale jak už to, tak bývá, tak ve většině rodin je to tak, že malé děti chtějí mít zvířata a rodiče jim to nechtějí dovolit. Také se ještě většinou stává, že děti by chtěly mít štěňátko nebo koťátko, ale rodiče jim to také nechtějí dovolit. Prý jsou jsou to velice náročná zvířata. Sice ano, protože hlavně pes potřebuje mít lidskou přítomnost a potřebuje mít také hodně pozornosti. Se psem musíte chodit na pravidelné procházky. Pes nemůže být zavřený jenom doma anebo jenom občas vypuštěn na zahradu.

Akita inu si získá každého.

Pes také potřebuje objevovat a také si všechno očuchat. Proto si myslím, že pes by měl být minimálně dvakrát denně venku, třeba jednu krátkou procházku a potom druhou procházku nějakou delší. Aby pes se pořádně proběhl a také aby poznal okolí. A proto, když mému synovi už je deset let, tak si také přál štěně. S partnerem uvažujeme, že mu pořídíme malé krásné štěňátko akita inu. Cena za akita inu https://kenichiai.com/stenata/stenata-na-prodej/ je opravdu různá. Záleží také na tom, jestli budete chtít štěňátko s průkazem původu na výstavy anebo štěňátko bez průkazu původu, protože když si pořídíte štěňátko akita inu s průkazem původu, tak potom cena štěněte akita inu může být třeba dvojnásobně dražší, než kdybyste si vzali štěňátko akita inu bez průkazu původu.

Akita inu je velmi společenský pes.

Samozřejmě, že my vždycky dbáme hlavně na to, aby naše zvířata byla vždycky z perfektního chovu. Nechceme žádnou množírnu, takže vždycky dbáme na to, aby náš pejsek měl také průkaz původu, proto jsme si pořídili akita inu s průkazem původu. Vyšlo nás to na pětadvacet tisíc korun, ale vůbec toho nelitujeme. Alespoň takhle víme, jaký má původ naše štěňátko akita inu a také jsme se dobře spřátelili s předchozí majitelkou našeho štěňátka. Jsme opravdu rády a jsme velké kamarádky.