Víceúčelové pařeniště


V pařeništi lze bez problémů rychlit zeleninu, vypěstovat si kvalitní a silné sazenice, které později lze vysadit na venkovní záhonky. Není nic proti ničemu, když v pařeništi budete mít stále něco dobrého. Může totiž celkem v pohodě sloužit jako nízký skleník. Je ale pravdou, že rajčatům a okurkám se líbí větší prostor. Jinak ale skutečně pařeniště funguje na principu skleníkového efektu, protože sluneční paprsky dopadají na půdu, zahřejí jí a teplo, které se uvolní, tak je zadržováno krytem. Tyto výplně mohou být skleněné, ale rovněž z polykarbonátu. Logicky je zde daleko dříve teplo.

pařeniště

Naše polykarbonátové pařeniště https://www.skleniky.eu/eshop/pareniste-z-polykarbonatu je navrženo tak, aby se dalo například umístit přímo do skleníku na začátek sezóny. I v tomto případě vás potěší kvalitní a bytelná konstrukce. Pozinkovaná konstrukce je tloušťky 1 – 3 mm dle zatížení jednotlivých částí pařeniště.

Polykarbonátová výplň

Vyrábíme i několik druhů pařenišť a můžete si vybrat i mezi nižší a vyšší verzí. Výplň tvoří polykarbonát tloušťky 6 mm s bočními výztuhami, které jsou pozinkované, což je samozřejmě dělá pevné a stabilní. Díky tomu, že se výrobě skleníků a pařenišť věnujeme přes třicet let, tak jsme vybavili tyto produkty i prosklenými výplněmi z boku, což má samozřejmě vliv na plné proslunění a to již od ranních hodin.

pařeniště příslušenství

Podle velikosti pařeniště máte k dispozici i otevírací okna s ručním otevíráním. V nabídce našich doplňků si lze zakoupit plně automatické příslušenství, které poté samo se postará o manipulaci s otevřením a zavřením. Také okna jsou ve spádu, tudíž je lepší odtok vody. Zároveň vás může potěšit UV filtr, což značí, že se nemusíte obávat o své rostlinky, že by vám je sluníčko spálilo. Výplně nemusíte totiž stínit. Naše české polykarbonátové pařeniště vám bude dělat nejen radost, ale přinese i vytoužené plody.