iPad je skvělý pomocník


Že máme k dispozici počítače a telefony jsme si zvykli. Jsou to zařízení, která nám usnadňují životy, a mobily jsou na tom ještě lépe. V jedné malé krabičce toho máme daleko víc než kdy dřív, a tak nemusíme tahat více věcí, protože nám stačí jedna. Telefony toho zvládnou ještě víc, protože díky chytrým aplikacím dokážeme pomocí telefonu třeba sepisovat dokumenty nebo upravovat videa. Problém je, že na takovou práci je telefon příliš malý a některé věci jsou na menším displeji špatně vidět.

ženy ipad

Kdo často cestuje a potřebuje být neustále online a přitom i během cesty vlakem nebo autobusem musí sem tam pracovat, je pro něj ideální tablet. Nejlepší tablety má Apple, protože jde především o kvalitu zpracování a operační systém. Tablet je hybrid mezi notebookem a telefonem, má kompaktní rozměry a je opravdu lehoučký. Je vybavený nejen stabilním operačním systémem, ale i fotoaparátem, takže zvládnete sportu věcí přímo na tabletu.

apple ipad

Kdo používá jedno zařízení od Applu, většinou si vybere i zbytek elektroniky právě od stejného výrobce. Důvodem je, že jablečná zařízení spolu perfektně spolupracují. Je to ekosystém, jak sám Apple uvádí. Hodinky, tablet, počítač i telefon spolu komunikují na jedničku. A pokud potřebujete abyste například viděli že vám někdo volá když u sebe nemáte telefon, ukáže vám to tablet, i když máte třeba telefon v šuplíku.

Kdo používá tablet, ten ho vozí s sebou. Používají ho hodně studenti na vysokých školách, protože si mohou na přednáškách se seminářích zapisovat text nejen do textových dokumentů, ale mohou do něj vypisovat ručně poznámky pomocí apple pencil. iPad má zkrátka mnoho využití a právem patří mezi nejpopulárnější tablety. Jestli si ho chcete koupit i vy, rozhodně si k němu kupte i obal na ipad air, který dokáže povrch tabletu spolehlivě ochránit před poškrábáním.