Životnost telefonu.


Víte, že i když máte svůj telefon chráněný, se vám může stát, že se rozbije? Nemusí se jednat hned o pád z velké výšky nebo to, že s ním ve zlosti hodíte o stěnu, abyste si ulevili, ale jednoduše je po nějaké době zahlcený stále novými a novými aktualizacemi, že to jeho systém nevydrží a začne se vám sekat a zpomalovat. Ani kvalita fotek není tak dobrá jako, když jste si telefon donesly domů jako nový. Každou další aktualizací navrženou vývojáři, kterou můžete a nemusíte přijmout, vám váš systém zahlcuje a vyžaduje po něm nové znalosti a zkušenosti, které nemusí zvládat. Na začátku to nemusíte ani pozorovat, ale po čase se to rozhodně projeví.

Pouzdra, kryty a obaly na iPhone 6 Plus

Je to styl prodeje, který se snaží, aby lidé stále kupovali nové a nové verze. Jak jinak by udrželi trh. Když udělají každý třetí nebo čtvrtý měsíc novou aktualizaci, kterou si necháte nainstalovat se slovy, že už to nepůjde vzít zpět se systém zahlcuje a jak se říká, zabíjíte si hřebíčky do rakvičky. Ovšem nemyslete si, že když mobilní telefon nebudete aktualizovat, že vám bude fungovat stejně jako první den, kdy jste ho spustili, to taky není pravda. Kde je teda to nejlepší řešení. Tato otázka není jednoduchá a většina lidí vám na ní nedokáže ani odpovědět. Prostě si svůj telefon aktualizují, a když začne blbnou, a sekat se rozhodnou si koupit nový, tak jak to dělají všichni.

Pouzdra, kryty a obaly na iPhone 6 Plus

Ano budete mít nový telefon, ze kterého se budete moci radovat, ale časem se vám stane to stejné. Většinou telefony nevydrží více jak dva až tři roky. To je pro ně konečná. Můžete je chránit pouzdry, kryty a obaly na iPhone 6 Plus Ipouzdro.cz nebo na jiný telefon a při jeho odchodu může váš telefon vypadat jako nový když z něj všechny ochranné pomůcky sundáte, ale jeho smrti nezabráníte. Jen jí na nějaký čas posunete a to, asi každému jde. Proto se kryty na telefon dávají, aby vydržel, co nejdéle než se sám odpálí. Přece jenom je to spotřební zboží, které používáte každý den. Někteří lidé ho nedají z ruky. Berou si ho i na záchod. Když telefon nerozbijete vy nějakou nešikovnou událostí stejně vám časem odejde sám. Tomu se zabránit nedá.